s.r.o

                                                                                                   

špeciálne služby pre priemysel

 

                                                                                               

 

 

         V súčasnosti firma Jurkens s.r.o. pôsobí ako externý dodávateľ vo firme Embraco Slovakia s.r.o Spišská Nová Ves, v ktorej zamestnáva v súčasnosti viac ako 30 pracovníkov. V areáli firmy Embraco vykonáva ľahkomontážne práce, informatívne testovanie, meranie, analýzy. Kontroluje komponenty, selektuje a montuje rôzne drobné súčasti kompresorov. Pracuje podľa potreby a dohody aj v trojzmennej prevádzke.

          Spoločnosť Embraco bola založená v roku 1971 - za účelom zásobovania brazílskeho trhu pre chladenie, ktorý sa až do tej doby spoliehal výlučne na dovážaných kompresorov - Embraco začalo výrobu v roku 1974. V rovnakom desaťročí už začalo vyvážať na trhy v Severnej a Južnej Amerike.
V roku 1980, bol predaj a distribúčná sieť vo viac ako 80 krajinách sveta. Neskôr sa spoločnosť rozhodla zriadiť výrobné základne aj v zahraničí a čoskoro sa stala svetovým lídrom. Dnes má Embraco podiel na svetovom trhu až 25%.
Embraco zamestnáva približne 13.000 ľudí po celom svete. Firma investuje do dizajnu výrobku a výrobných inovácií.
Ich produkty uprednostňujú veľké svetové spoločnosti na výrobu domácich spotrebičov, ako i známi producenti výrobkov pre komerčné chladenie.
          Vedenie spoločnosti sa nachádza v Joinville, Santa Catarina v južnej oblasti Brazílie. Embraco má aj závody v Taliansku, na Slovensku a Číne a obchodnú kanceláriu v Spojených štátoch. Embraco vyrába hermetické kompresory, kondenzačné jednotky pre domáce aj komerčné využitie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powered by jurkovskywebhosting-www.webhostingy.sk
Copyright jurkens s.r.o. All rights reserved.